Aktif Bank Çalışma Saatleri

Ülkemizde hizmet veren önemli bankalar arasında yerini alan Aktif Bank, 1995 yılında Çalık Holding tarafından kurularak yapılandırılmaya gidilmiş ve 2008 yılında Aktif Bank adını alarak özel sermaye ile kurulan bankalar arasında yerini almayı başarmıştır. Bu arada ”Dünya’nın en yenilikçi Bankası” seçilen banka modern bankacılık hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Ayrıca 70 farklı ödüle daha layık görülmüştür. Bankacılık alanında müşterilerine 6000 den fazla noktada hizmet sağlamaktadır. Bankacılık alanında kusursuz hizmet anlayışı ile kısa sürede büyüme göstermeyi başarmıştır. Özellikle PTT ile yaptığı anlaşmalar ile tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Sakarya, Bursa, Ankara, Kayseri gibi şehirlerde şubeleri bulunmaktadır. PTT’den emekli maaşı alan müşterilerine özel kredi vermektedir. Hizmet alanları arasında kurumsal bankacılı, perakende bankacılık, yatırım bankacılığı, şehir bankacılığının yanı sıra, EFT, Havale ve diğer birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabileceğiniz gibi emekli maaşınızı da bu bankadan çekebilirsiniz. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde mutlu ve memnun müşterilere sahiptir. Hizmet almak isteyen müşterileri Aktif Bank Çalışma Saatleri içerisinde tüm hizmetleri alabilirler.

Banka Çalışma Saatleri

Aktik bank çalışma saatleri diğer birçok bankada olduğu gibi hafta içi olarak hizmet vermektedir. Bankanın hafta içi çalışma saatleri şu şekildedir;

  • Hafta içi Aktif bank açılış saati: 09.00
  • Hafta içi Aktif Bank kapanış saati: 17.00
  • Hafta içi Öğle tatili saati: 12.30 – 13.30 arasıdır.

Aktif bankası diğer bankalar gibi resmi tatil, bayram tatillerinde ve hafta sonları hizmet vermiyor. Çalışma saatleri dışında Aktif bank internet bankacılığı aracılığı ile müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Tüm işlemleriniz için telefon bankacılığından da hizmet alabilirsiniz.

Aktif Bank İnternet Bankacılığı

7/24 hizmet almak için Aktif bank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunun için bankanın resmi internet adresi olan www.aktifbank.com.tr adresine giriş yapmanız gerekiyor. İlk kez işlem yapmak için ise internet bankacılığı şifresi almanız ve bu şekilde internet şubesini kullanmanız gerekiyor.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri

Aktif bank müşteri hizmetleri, müşterilerine 7/24 hizmet sağlamaktadır. Banka ile ilgili tüm işlem ve sorunlarınız için telefon bankacılığını kullanarak işlem yapabilirsiniz. Aktif bank telefon bankacılığı ve diğer birçok işlem için müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 724 30 50 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır. Aramayı cep telefonu ve ev telefonunuzdan gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Ücreti Ne Kadar? başlıklı makalemizde 2018 eft ücretleri ve garanti bankası eft ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap