DenizBank Sunduğu Kredi Fırsatları 2018

Bankacılık sektörünün öncülerinden olan DenizBank Sunduğu Kredi Fırsatları 2018 başlıklı yazımızda sizlere kredi fırsatlar ve şartları hakkında bilgi vereceğiz.

DenizBank 1938 yılında ilk olarak deniz faaliyetlerini desteklemek için açılıp daha sonra büyümesiyle her alanda milyonlarca kişiye hizmet vermeye başlamıştır. DenizBank Sunduğu kredi fırsatlarınıbu yazı da inceleyeceğiz. Bankalar günümüzde ihtiyaçlarımıza yönelik bir çok kredi kampanyası düzenlenmektedir. Bu kampanyalarla kredi kullanmak istediğimiz zamanlarda daha düşük faizli ve istediğimiz vadelerde kredilere sahip olma şansımız artmaktadır. Bankalar dönem dönem kredi kampanyalarını sene içerisinde düzenlese de genel olarak sene başından belli bir program dahilinde kredi vermektedir. Birden ortaya çıkan bir nakit ihtiyacında bankalar ilk gittiğimiz yerler halini almaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden biri bankalara erişim kolaylığıdır. İnsanlar kullandıkları toplu paraları aylık daha küçük meblağlar halinde ödemeyi bir avantaj olarak görmektedir. Sizinde nakit ihtiyacınız olursa ihtiyacınızın olduğu doğrultu da konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi gibi birçok farklı alanda kredi kullanabilirsiniz. DenizBank Kredileri birçok farklı alanda müşterisine hizmet sunmaktadır.

İçindekiler

DenizBank İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyacımız çıktığı anda bu ihtiyacı nakit avans karşılayamıyorsa ilk olarak başvurduğumuz yol ihtiyaç kredileri olmakta. İhtiyaç kredileri birçok farklı faiz ve vade oranıyla alınabilmektedir. Denizbank ülkede ihtiyaç kredilerinden en düşük faizi alan bankalardan biridir. Faiz oranları yaklaşık olarak 1.04 ile başlamaktadır. Sizde eğer DenizBank müşterisi iseniz şubeye gitmenize gerek kalmadan Mobil bankacılık, SMS veya ATM yoluyla ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi için çoğu zaman ek bir belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır.

DenizBank Konut Kredisi

DenizBank Mortagage Avantajıyla almak istediğiniz evin yaklaşık olarak %80’ine kredi çekebilirsiniz. Kullandığınız kredi tutarının bedeline göre bir seferliğe mahsus 0,5 oranında tahsilat bedeli alınmaktadır. Taşıt kredisini çektikten sonra faiz bedeliniz değişmez sabit faiz ödersiniz. DenizBank konut kredisinde yaptığı uzun vadelerle adından sıkça söz ettirmektedir. 25 Yıla yakın vade imkanı sunmaktadır. Ekspertiz ücreti almak istediğiniz evin büyüklüğüne ve konumuna göre değişmektedir.

DenizBank Taşıt Kredisi

Deniz Bank taşıt kredisi hem sıfır taşıt almak isteyenlerin  hem de 5 yaşından küçük ikinci el taşıt almak isteyenlerin başvurabileceği kredi olmaktadır. DenizBank taşıt kredileri 48 ay vade ile ve yüzde 1,67 faiz oranı ile 2018 yılı itibari ile verilmektedir. DenizBank taşıt kredisi kullanımında banka 150 TL dosya ücreti almaktadır.Ve yine kredi kullananların hayat sigortası yaptırma zorunluluğu da bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar Listesi başlıklı makalemizde emekliler nasıl faizsiz kredi alır hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap