Finansbank Çalışma Saatleri

Finansbank Türkiye’nin en önemli bankalarından bir tanesidir. 29 Ekim 1987 tarihinde hizmete başlayan bu banka çok sayıda müşteriye hizmet vermektedir. Güvenilir bankacılık anlayışını sürdüren bu banka herkesin tercih ettiği bir bankadır. Türkiye’nin sayılı bankaları arasında gösterilen ve 1987 yılında faaliyetlerine geçerek hizmet vermeye başlayan, kısa sürede 700′ yakın şube ve 15 bini aşkın çalışana ulaşarak hizmetlerine daha üst seviyede devam eden Finasbank çalışma saatleri hem müşteri memnuniyetine uygun ve diğer birçok bankanın çalışma saatleri ile aynı şekilde hizmet vermektedir. Bankacılık sektöründe kısa sürede büyüme gösteren ve özel bankalar arasında 5. sırada yer alan banka bireysel bankacılık alanında oldukça gelişmiştir. Tüm müşterileri şube işlerini yapmak için 7/24 ATM ve internet bankacılığından yararlanarak işlem yapabilirler. Finansbank Word Finance Dergisi tarafından ödüle layık görülen bankalar arasında yer almaktadır. Ayrıca QNB ile ortaklık yapan Finansbank adını QNB Finansbank olarak değiştirmiştir. Peki, Finansbank mesai saatleri nelerdir? Kaça kadar hizmet vermektedir?

Finansbank Mesai Saatleri

Finanbank çalışma saatleri arasında müşterilerinin tüm hizmetlerine yardımcı olmaktadır. Banka çalışma saatleri

  • Finansbank sabah: 09.00 dan 12.30 saatine kadar
  • Finansbank Öğle tatili: 12.30 dan 13.30 arası
  • Finansbank öğlenden sonra: 13.30 dan 17.00′ a kadar çalışmaktadır.
  • Finansbank hafta sonları ve yine aynı şekilde resmi tatil günlerinde şube olarak hizmet vermemektedir. Bu zamanlarda hizmet almak isteyen tüm müşterileri internet bankacılığı ve ATM’ler den hizmet alabilir.

Finansbank İnternet Bankacılığı

Finansbank tüm müşterilerine gelişen teknoloji ile beraber internet bankacılığı hizmeti de sunuyor. İnternetten tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz internet hizmetleri için Finansbank resmi web sitesi www.gnbfinansbank.com adresine giriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca bankanın mobil uygulama hizmeti de bulunuyor. Bunun için bankanın mobil şubesini cep telefonunuza indirmeniz ve şifre almanız gerekiyor. Bu sayede internet bankacılığından 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyetine önem veren banka müşterilerine her saat hizmet sunmak adına 7/24 telefon bankacılığı hizmeti sağlıyor. Tüm işlemleriniz için bankanın 0850 222 0 900 nolu telefon numarasını arayarak hizmet alabilirsiniz. Günün her saati bu numaradan ulaşarak sizler de Finansbank ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Finansbank müşteri hizmetleri her koşulda müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Aktif Bank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizde Aktif Bank Çalışma Saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap