Garanti Bankası Anında kredi

Her ay ortalama bir bütçeyle yaşamını idame ettiren birisi ihtiyaçları için kredi almak isteyebilir. Bunun yanında gelir durumu çok iyi seviyede olan biri için de işler ters gidebilir. Bu durumlarda tek çare bankaların kredi kampanyaları olabilmektedir. Bankalar gelişen teknolojiyle birlikte artık kolay kredi başvurusu imkanlarıyla müşterilerine kredi finanse etmektedir. Üstelik kredi talep eden kişinin ödeme durumuna bağlı olarak vade süresinde değişiklik yapılabilmekte, müşterinin özel durumları konusunda hassas davranılmaktadır. İçeriğimizde Garanti Bankası’nın sağladığı anında kredilerle ilgili detaylar yer alacak.

15.000 TL Garanti Kredisi

Garanti Bankası, 15.000 TL krediye 48 aya kadar vade yapmaktadır. Bu kredi için belirlenen faiz oranı yüzde 2.09’dur. 48 ay vade ile bu tutardaki finansmana sahip olan bir müşteri aylık 540,93 TL ödeme yapacaktır. Bankanın bu kredisi için ortaya çıkan sigorta ve vergi dahil ücretler tutarı 266,25 TL’ye tekabül etmektedir. Kredi için ortaya çıkan yıllık maliyet oranı yüzde 35.0447 ve toplam maliyet tutarı ise 26.043.36 TL’dir. Banka, düşük faizli kredi sağlarken kredi sahibinin kredi notunu da göz önünde bulundurmaktadır.

Banka müşterisinin kredi notu daha iyi seviyede ise banka şubelerinden daha ayrıcalıklı bir konumda kredi sahibi olabilirsiniz. Bu noktada ortaya çıkabilecek bürokrasi engelleri ortadan kaldırılabilir veya bunun yanında faiz oranlarında birtakım değişiklikler söz konusu olabilir.

25.000 TL Garanti Bankası Yaz Kredisi

Garanti Bankası, 25.000 TL kredi için yine 48 aya varan vade seçeneğinden yararlandırmaktadır. Bu krediye 48 ay vade ile sahip olan bir kişinin ödeyeceği aylık taksit tutarı 1720.25 TL’ye denk gelmektedir. Kredi için ortaya çıkan sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı 381,25 TL’dir. Denk gelen kredi tahsis ücreti ise 125 TL’dir. Bankanın avantajlı kredi kampanyası için ortaya çıkan toplam maliyet tutarı 42.904.06 TL’dir.

Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının yüzde 0.5’i kadar alınmaktadır. Bir kişi kredi risk raporunu Garanti İnternet üzerinden alarak kolaylıkla internet üzerinden başvuruda bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra bankanın talep edebileceği birtakım özel belgeler için banka şubesine gitmeniz gerekebilir.

Bir önceki yazımız olan İhtiyaç Kredisi Ödenmediğinde Ne Olur? başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi ödenmezse ne olur? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap