ING Bank Yeni Mezunları İşe Alacak

Bankacılık bölümünden mezun üniversite adaylarını yakından ilgilendirecek bir haber ile sizleri en kısa sürede bilgilendiriyoruz. Türkiye’de çoğu bölümde yeni mezunların iş bulma şansı ilk yıllarda oldukça zor olmaktadır. Özellikle bankacılık sektöründe iş bulmak bir hayli zorlaştı diyebiliriz. Ülkemizde 4 yıllık üniversite mezunları dahi yeni mezun olduktan sonra birçoğu uzun süre ya da kısa süre de olsa iş bulmakta güçlük çekebiliyor.

İşveren kurumlar aradıkları personelin alanında teorik bilgisi geniş ve tecrübeli olmasını istemekte. Birçok tecrübeli işçi arayan ilanın ardında ise ING Bank yeni mezunları işe alacağını duyurdu. Bu haber ülkemizdeki bankacılık bölümünden yeni mezun olmuş birçok kişiyi yakından ilgilendirecek iyi bir haberdir. ING Bank Yeni Mezunları İşe Alacak.

Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olan öğrencilere iş imkanı tanıyan ING bu öğrencilerin işe alımını Mobil Satış Yetkilisi Yardımcısı olarak yapacak. Bu pozisyon için adaylarda birden fazla durumu değerlendiren ING Bank adayların sosyal medyada olduğu kadar reel hayatta da enerjik olmasına dikkat edecek. Reel hayatta aktif, ikna kabiliyeti ve enerji seviyesi yüksek, insanlar ile iç ilişkisi kaliteli, düzgün, iyi bir üsluba sahip adayları değerlendirmeye alacak olan ING Bank adayların takım ruhuna uygun olmasına ve bankacılık sektöründe kariyer yapmayı istemesine dikkat edecek.  İş bu konumda iken sizlere ING Bank’ın hangi kriterlere detaylı bir şekilde bakacak ve kontrol ederek ING Bank Yeni Mezunları İşe Alacak.

ING Bank Hangi Kriterlere Dikkat Edecek?

Yukarıda belirttiğimiz gibi ING Bank işe alacağı adayların enerjisinin yüksek olmasını ve takım ruhuna yatkın olmasını öncelikle inceleyecek. Başvuran kişilere bankacılık alanında kariyer yapmayı düşünüp düşünmedikleri sorulacak ve adaylar bu duruma göre sıralandırılacak. Kendini bir adım önde tutmayı seven girişken adaylar isteyen ING Bank erkek adaylar için askerliğini yapmış olma veya en az 2 yıl tecil etmiş olmasını isteyecek. Mobil satış yetkilisi olarak alınan adaylar birçok konuda eğitilerek bankacılık sektöründe aktif olarak rol alacak. Adayların finans ve ekonomi alanında mezun olması artı bir değerlendirme olarak alınacak.

Günümüzde birçok kurum tecrübeli personel ararken ING Bank yeni mezun enerjik gençlerden bir ekip oluşturmak istemesi farklı bir taktik olarak yorumlanıyor. ING Bank bankacılık sektöründe önemli bir tabuyu genç mezunlarla yıkabileceği düşünülüyor. Sizde eğer bankacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız ING Banka başvurunuzu yaparak değerlendirme sürecinin bitmesini bekleyebilirsiniz. Şimdiden oldukça yoğun ilgi alan bankacılık başvuruları için zaman kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz.

Başvurular Ne Zaman Son Bulacak?

Bu ilan 11 Temmuzdan itibaren onaylanmış olup 8 Eylül tarihine kadar adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapmak için iş arama sitelerinden ING Bank ilanını görüntüleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden başvuru yapmanız tavsiye ediliyor. İş başvuru taleplerinin yoğun olması durumda, çok fazla iş başvurusu alınması gibi kadroların dolması durumunda ilan süresi daha erken bitebilir. Bu sebepten dolayı bir an önce aksiyon alarak başvuru ve gerekli diğer işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek işe alım oranını çok daha fazla artıracaktır. Erken başvurulara öncelik tanımlanacak ve öncelik olarak ilgi verilecektir.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Hesaplı Konut Kredisi başlıklı makalemizde halk bankası hesaplı konut kredisi nasıl alınır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap