Odea Bank Hizmetleri Genişletiliyor

Odea Bank, Türkiye’deki diğer bankacılık faaliyetleri güncel şekilde takip ederek İnternet bankacılığı dönemini başlattı. Bankacılığın teknoloji ile birleşmesiyle e-bankacılık veya cep bankacılığın resmen başladığı biliniyor. Öyle ki, artık krediler bile cep bankacılık sistemi üzerinden çekilebilirken, yüksek meblağlı harcama veya gönderimler tek tıkla tamamlanıyor.

Günümüz teknolojisi üzerinden düşünecek olursak şu anda genel olarak bütün çalışmalar mobil üzerinden rahatlıkla ilgili bankanın android/ios uygulaması üzerinden ya da direkt olarak ilgili bankaya ait resmi İnternet siteden Bireysel ya da Kurumsal İnternet bankacılığı girişi yaparak, yapılabilecek tüm işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir. Odea Bank Hizmetlerini geliştiriyor ve bu gelişim içerisinde sanal bankacılık faaliyetleri de kendine yer buldu.

İnternet Bankacılığından Nasıl Faydalanılabilir?

Odea Bank’ın İnternet bankacılığından faydalanmanın birden fazla yolu var. Bu yolu gerek sanal reklam uygulamalarında gerek İnternet sitelerinde gerekse şubelerinde belirten Odea Bank çalışanları, üç temel yöntem üzerinde duruyor.

Birinci Yol Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi!

Eğer ki Odea Bank’ın internet bankacılığı hizmetinden yararlanmak ve kullanmak istiyorsanız, öncelikle bu hizmeti kendi hesabınız için aktif hale getirmeniz gerekiyor. Bunun da ilk yöntemi kartınızı da, hesap bilgilerinizde veya internet’te belirtilen müşteri hizmetleri çağrı merkezlerini arayarak talebinizi bankaya müşteri hizmetleri aracılığı ile bildirmek. Bu işlem yalnızca beş dakikanızı alacağı gibi, sisteme de hemen yansıyacaktır. Odea Bank iletişim için 444 8 444 numarasından direkt olarak Odea Bank müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek ilgili işlemi talep edebilir, kısa süre içerisinde dönüş alabilirsiniz.

İkinci Yol Şubeye Gitmek!

Gerekli bilgi ve belgelerle şubeye giderek internet bankacılığını kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bilgilerinizin hızlı bir şekilde sisteme geçmesinden sonra internet bankacılığı kodunuz banka tarafından size verilir ve gönül rahatlığıyla hızlı güvenilir ve kullanışlı olan internet bankacılığını kullanmaya başlarsınız. Öyle ki Odea Bank Hizmetleri Genişletiliyor. Karşılaştığını her sorunda Odea Bank müşteri hizmetleri destek adına sizinle iletişim haline geçebilmektedir.

Üçüncü Yol İnternet Şubesi’ni Tıklamak!

İnternet üzerinden Odea Bank’ın resmi internet sitesine girerek gerekli kısımlara tıklama yaptığınızdan sizden belli kişisel bilgilerinizi istemesi karşılığında hesabınız ve siz hakkında işlem yapabilen botlar vardır. Gerekli bilgileri girdikten sonra açılan seçeneklerde işaretleyebileceğiniz internet bankacılığı kullanmak istiyorum ibaresi, internet bankacılığını aktif haline getirerek kullanıma hazır duruma sokmanızı sağlayacaktır. İnternet şubesinden sisteme geçmesi belli bir süreyi alsa da, tahminen birkaç saat içerisinde haber size verilecektir. Odea Bank, hakkınızda internet  şubesinden işlem yapıldığını, hesabınıza kayıtlı telefon numarasına bildirerek işlemin tamamlanması için numaraya gönderilen şifreyi girmenizi ister. En rahat olan ve önerilen yöntem bu yol’dur. Odea Banka şubesine ya da herhangi bir yere gitmeden oturduğunuz yerden rahatlıkla internet bankacılığını kendiniz sağlıklı bir şekilde aktif edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ING Bank Yeni Mezunları İşe Alacak başlıklı makalemizde ing bankası yeni mezunları işe alıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum yapılmış.

  1. Mehmet Kemal 25 Temmuz 2018
    • Gülşen Erdem 2 Ağustos 2018

Bu yazıya yorum yap