TEB Çalışma Saatleri

Her bankanın çalışma saatleri bulunmaktadır. Bu çalışma saatleri içinde bankalar müşterilerine hizmet vermektedir. Bu saatler dışında ise müşteri hizmetleri devreye girmektedir. Bu saatler her bankada genel olarak aynı durumdadır. Ancak bazı özel bankaların çalışma saatleri bazen, bazı yerlerde değişiklik gösterebilir. TEB çalışma saatleri de belirlenildiği gibi olmaktadır. Türk Ekonomi Bankası 1927 yılında kurulmuştur. 1927 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak Türkiye’de 1982 yılında faaliyete geçmiştir. Birçok yatırımcısı olan Türk Ekonomi Bankası’nın birçok faaliyeti de bulunmaktadır. Sadece yatırım değil sigorta, portföy gibi işlerde de bulunmaktadır. TEB ilk olarak 1927 yılında Halk Bankası adı altında kurulmuştur. Daha sonra bazı kişiler tarafından satın alınarak TEB olarak faaliyete geçmiştir.

TEB Çalışma Saati Detayları Nelerdir?

Türk Ekonomi Bankası’nın çalışma saatleri sabah saat 09:00 ile 12:30 ve 13:30 ile 17:00 olarak belirlenmiştir. Türk Ekonomi Bankası hafta sonları hizmet vermemektedir. Hafta içi ise saat 09:00 da başlayıp 12:30 da öğlen arasına girmemektedir. Öğlen arası saat 13:30 da bitmektedir ve 17:00 da mesai son bulmaktadır. Bu çalışma saatleri içerisinde hizmet vermekte olan Türk Ekonomi Bankası bu saatler dışında hizmet vermemektedir. TEB bankası müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir. İstediğiniz her yerden, her saat ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet veren firma müşterilerine bu imkanı sağlıyor.

Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı ve Personellerin Aldığı Maaşlar Ne Kadardır?

Türk Ekonomi Bankası personel alımını yapılan banka sınavlarıyla yapmaktadır. Maaşlar değişiklik göstermektedir. Çalışmaya yeni başlayanlar için maaş 3000 TL olmaktadır. Yalnız seviyelere göre maaşlar artış gösterebilir. Satış müdürleri 10000 TL üzerinde maaş alabilmektedirler. En düşük maaşı stajyerler almaktadır. Personeller gösterdikleri performansa göre ödüller alabilmektedirler. Belirlenen performanslara göre yapılan en iyi performansa belirlenen ödül verilmektedir. Bu ödüller personellerin motivasyonunu artırmaktadır. Bu şekilde performanslar yükselmektedir. Çalışanlardan daha fazla verim alınabilmektedir. Bu bankanın kazancını ve verimini artırmaktadır. Belirlenen çalışma performansları banka için oldukça yarar sağlamaktadır. Bu sayede bankanın çalışanları da banka da kazançlı çıkararak verim elde etmektedir. TEB Firması çalışanlarına fiyat konusunda oldukça cömert davranmaktadır. Kazançlı verim almak için TEB firması bu hamleyi yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? başlıklı makalemizde Finansbank kredi notu öğrenme yöntemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap