Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Ücretleri

Ziraat Bankası, 2018 yılının Nisan ayında tanıtmış olduğu yeni kredi ve banka kartı ürünü olan Bankkart Combo sayesinde hem banka hem de kredi kartını tek bir kart üzerinden kullanma olanağını elde edebiliyorsunuz. İçerisinde onlarca özellik bulunduran ve gün geçtikçe birçok kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldüren Bankkart Combo hakkında akıllarda bir takım soru işaretleri mevcut. Bu yazımızda sizlere birçok vatandaşımızın merak ettiği Ziraat Bankası Bankkart Combo yıllık kart aidat ücretleri yani Bankkart Combo kart ücretleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğiz.

Bankkart Combo, 3 farklı kart çeşidi ile müşterilerinin kullanımına hazırdır. Bankkart Combo kart türleri şu şekildedir;

  • Bankkart Combo
  • Bankkart Combo Gold
  • Bankkart Combo Platinum

Bankkart Combo karta sahip olabilmek için birçok başvuru kanalı bulunmaktadır. Ayrıca hali hazırda Ziraat Bankası üzerinde bulunan aktif bir kredi kartınız varsa da talebiniz doğrultusunda kolayca Bankkart Combo kart sahibi olabilirsiniz.

Bankkart Combo Yıllık Kart Ücreti Ne Kadar?

Diğer bankaların kredi kartı ürünlerinde olduğu gibi Ziraat Bankası da Bankkart Combo ürünlerinden üyelik bedeli adı altından diğer tabir ile Bankkart Combo yıllık aidat ücreti tahsil etmektedir. Bankkart Combo türlerinin tümünün yıllık kart aidat ücretlerini sıralayacak olursak şöyledir; Bankkart Combo yıllık kart ücreti 10 TL, Bankkart Combo Gold yıllık kart ücreti 39,50 TL ve Bankkart Combo Platinum yıllık kart ücreti ise 47,75 TL’dir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yıllık üyelik bedeli tutarları Bankkart Combo kartınız kullanıma açıldıktan hemen sonraki ekstre döneminde borç olarak ekstrenize yansıtılarak tahsil edilmektedir. Bu üyelik ücreti adı altında tarafınızdan tahsil edilen ücret aylık veya 6 aylık olarak değil yıllık olarak tahsil edilmektedir.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Ücretleri

Ziraat Bankası’nın Bankkart Combo kart ürününü kullanan müşterilerinden Bankkart Combo yıllık kart aidat ücreti olarak tahsil etmiş olduğu Bankkart Combo kart ücretleri şu şekildedir;

Kart Türü Asıl Kart Ücreti Ek Kart Ücreti Kart Yenileme Ücreti
Bankkart Combo 15,00 TL 10,00 TL 10,00 TL
Bankkart Combo Gold 39,50 TL 19,50 TL 10,00 TL
Bankkart Combo Platinum 47,75 TL 23,75 TL 10,00 TL

Bankkart Combo Ek Kart Yıllık Kart Ücreti Ne Kadar?

Bankkart Combo ek kart yıllık aidat ücretleri asıl kart yıllık ücretlerine göre biraz daha uygundur. Yine sırası ile sıralayacak olursak şöyledir; Bankkart Combo ek kart yıllık kart aidat ücreti 10.00 TL, Bankkart Combo Gold ek kart yıllık kart aidat ücreti 10.00 TL ve Bankkart Combo Platinum ek kart yıllık kart aidat ücreti 27,75 TL’dir.

Bankkart Combo Kart Yenileme Ücreti

Bankkart Combo kartınızı herhangi bir nedenden dolayı yenilemek istediğinizde yine tarafınıza bir takım ücretler yansıtılmaktadır. Bankkart Combo kartınız hangi türde olursa olsun yenileme bedeli 10,00 TL olarak belirlenmiştir. Yani Bankkart Combo yenileme ücreti 10,00 TL, Bankkart Combo Gold yenileme ücreti 10,00 TL ve Bankkart Combo Platinum yenileme ücreti 10,00 TL olarak belirlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Bankkart Combo İptal Etme başlıklı makalemizde ziraat bankası bankkart combo nasıl iptal edilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap