Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankası’nın kredi kartı ve banka kartlarını tek çatı altında birleştirdiği kart ürünü olan Bankkart Combo ile birlikte birçok Combo hizmet türü de ortaya çıkmıştır. Combo Kumbara servisi de bunlardan bir tanesidir. Peki Combo Kumbara nedir ve Combo Kumbara ne işe yarar? Bu makalemizde Combo Kumbara servisi ile ilgili tüm detayları siz değerli okuyucularımızla paylaşacak, Ziraat Bankası Combo Kumbara hizmeti hakkında bilgi vereceğiz.

Combo Kumbara ve ComboLira servisleri henüz yeni olmasına rağmen Ziraat Bankası her geçen gün güncellediği ve yeni çıkarmış olduğu kampanyaları ile müşterilerinin en avantajlı şekilde harcamalarını gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Combo Kumbara, alışverişlerinizden kazanmış olduğunuz ComboLira’larınızın toplandığı kumbaranızdır. Ziraat Bankası’na ait birden fazla kredi kartı veya banka kartı ürününün aktif kullanıcısı iseniz kartlarınızdan yapmış olduğunuz harcamalar sonucu kazandığınız tüm ComboLira puanlar bahsi geçen Combo Kumbara hizmetinde birikmektedir.

Kazanılan ComboLira puanların tek ekran üzerinden öğrenilmesini sağlayan Combo Kumbara hizmeti ücretsizdir. Ziraat Bankası sürekli olarak yeni kampanyalar düzenleyerek müşterilerine fırsat yolu açmaktadır.

Ziraat Bankası Combo Kumbara Ne İşe Yarar?

Ziraat Bankası üzerinde aktif olan tüm banka ve kredi kartlarınızda kazanmış olduğunuz tüm ComboLira puanlarınızın tek çatı altında toplanmasına yarayan Combo Kumbara sayesinde kazandığınız ComboLira’lar için ayrı ayrı hesaplamalar yapmanız gerekmeden Combo Kumbara üzerinden tüm kazanılan ComboLira puanlarınızı görebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası her ay düzenli olarak Combo Kumbara hizmeti ile ilgili olarak kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde normalde kazanacağınızdan ve harcayabileceğinizden çok daha fazla ComboLira kazanma şansını müşterilerine sunmaktadır.

Eğer ComboLira puan sistemi ve ComboLira hizmeti ile ilgilii daha detaylı bilgi almak isterseniz ComboLira Nedir? başlıklı yazımızı ziyaret ederek ComboLira puanlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Combo Kumbara Sorgulama

Combo Kumbara da ne kadar puan biriktiğini öğrenmek için Ziraat Bankası internet bankacılığı, çağrı merkezi, ATM’ler ve şubeler üzerinden Combo Kumbara’nızda ne kadar ComboLira bakiye bilgisini kolayca alabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun SMS bölümü üzerinden COMBOLIRA yazıp boşluk bırakılarak kartınızın son 6 hanesi 4747’ye mesaj göndererek saniyeler içerisinde Combo Kumbara bakiye bilginizi mesaj halinde öğrenebilirsiniz. SMS gönderimi tamamen ücretsizdir, Combo Kumbara ve ComboLira sorgulama işlemini gün içinde sınırsız sayıda gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası ComboLira Nedir? başlıklı makalemizde ziraat bankası combolira nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap