Ziraat Bankası ComboLira Nedir?

Ziraat Bankası’nın son birkaç yıldır geliştirmiş olduğu ve 2018 yılının Şubat ayında kullanıma açtığı kredi kartı ürünü olan Bankkart Combo, Ziraat Bankası müşterilerinin tüm harcamalarında avantaj kazanmasına olanak sağlıyor. Peki akıllarda soru işaretleri bırakan Bankkart Combo kart ürünü ile birlikte hayatımıza giren Ziraat Bankası ComboLira nedir, ComboLira ne işe yarar sorularını detaylı bir şekilde yanıtlayalım.

Ziraat Bankası ComboLira Nedir?

ComboLira tıpkı diğer bankaların kredi kartı ürünlerinde uygulamış olduğu harcama yaptıkça puan kazandıran bir hediye türüdür. Banka kartı veya kredi kartı bölümü farketmeksizin Bankkart Combo kartınız ile yapmış olduğunuz harcamalarınızda belli oranlarda ComboLira kazanırsınız. Harcamalarınızdan kazanmış olduğunuz tüm ComboLira puanlarınız Combo Kumbara adı altında hizmet veren ComboLira kumbarasında birikir. Biriken ComboLira puanlarınızı dilediğiniz gibi Ziraat Bankası üye işyerlerinden harcayabilirsiniz.

Ziraat Bankası ComboLira puanlarının TL karşılığına bakacak olursak her ComboLira 1 TL değerindedir. Örneğin 10 ComboLira ne kadar olarak hesaplayacak olursak 10 ComboLira x 1 TL = 10 TL.

Ziraat Bankası ComboLira Nasıl Kazanılır?

ComboLira kazanım koşulları her harcama yerine göre değişkenlik göstermektedir. ComboLira kazanmak için herhangi bir Ziraat Bankası üye işyerlerinden harcama yapmanız yeterlidir. Ancak Ziraat Bankası sürekli olarak müşterilerine bir takım kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar ile normalde harcama yaptığınızda kazanmış olduğunuz ComboLira oranlarından daha yüksek oranla ComboLira kazanabilirsiniz. ComboLira nasıl kazanırım açısından birçok yol bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden de en güncel Bankkart Combo kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Harcama yapmadan önce alışveriş yaptığınız işyerine Ziraat Bankası üyesi olup olmadığını sormanız büyük önem arz etmektedir. Eğer alışveriş yapılan kuruluş Ziraat Bankası üyesi ise ComboLira kazanımı sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası ComboLira Nasıl Harcanır?

ComboLira nasıl harcarım sorusuna gelecek olursak açıkçası bu sorunun cevabı oldukça kısa ve nettir. Combo Kumbara hizmetinizde biriken ComboLira harcamak için herhangi bir Ziraat Bankası üye işyerinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışverişinizin tamamını veya harcamak istediğiniz ComboLira tutarı kadar harcamanızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Eğer alışveriş yapacağınız işyerinin Ziraat Bankası üyesi olup olmadığı hakkında bilgi sahibi değilseniz mağaza yetkilileri aracılığıyla bilgi alabilir veya yorum bölümü üzerinden uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Ücretleri başlıklı makalemizde ziraat bankası combo kart ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum yap